Last day in O.

Here's the last photos from our time in O. It was so much fun taking them, watching a story unfold as we progressed on our hike --from wandering in the sunlit mountian creek to the darkening woods when the light was already getting dim...


Jacket: thrifted
Dress (worn as top): thrifted, n/n
Skirt: thrifted, French Connection, originally a dress I'd modified into a skirt
Scarf: Rossmann
Oxfords: Nord
Hat: no name
Basket: my Granny's
Brooch: vintage, thrifted
Ring: ?
Necklace: ?

6 comments

 1. Mroczno i klimatycznie, niczym czerwony kapturek w drodze do babci albo z sagi o wampirach ;) Napatrzeć się nie mogę, jest tak cudnie, ta gra światłem, mistrzostwo! Pozdrawiam

  ReplyDelete
  Replies
  1. Chyba wolę czerwonego kapturka :D. Dzięki za miłe słowa! Mieliśmy fantastyczne warunki oświetleniowe do tych zdjęć, gdybym mogła, to sama bym je sobie robiła ;).

   Delete
 2. Szkoda, że to już ostatnia porcja zdjęć z tego wypadu, bo są tak piękne, że aż nierzeczywiste.

  MUSICIE tam latem pojechać znowu i narobić duużo fot!!! :P.

  P.S. Klara, czy ja dobrze zrozumiałam z bloga, że bywa że prowadzisz jakieś warsztaty fotograficzne? Pytam, bo bym chętnie w nich uczestniczyła (jeśli można), tylko nie wiem co, gdzie, jak :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wrócimy do O. na pewno! Jesienią się wybieramy oboje, a latem być może pojadę sama. Więc fot nie zabraknie :).

   Tak, prowadzę warsztaty! Jako że organizuję je we współpracy z zaprzyjaźnionym ngo, to są bezpłatne :). Zwykle mają formułę cotygodniowych spotkań przez dwa miesiące, w tym sobie jest i część wykładowa, i praktyczna - w plenerze i w studio - i czas na analizę fotografii uczestników. Warsztaty odbywały się do tej pory w Warszawie, ale nie widzę przeciwwskazań, żeby prowadzić je wyjazdowo, gdyby się pojawiła taka możliwość - raz wyjechałam prowadzić weekendowe warsztaty nad morzem i było super. Strasznie lubię to robić! No i taką kursantkę jak Ty gościłabym u siebie z szerokim uśmiechem :D. Może da się jakieś znajomości z domami kultury zadzierzgnąć u Ciebie? Wiesz coś o tym?

   Delete
 3. Beautiful photographs! Especially the first one, it has a fairytale-like charm, very much Little Red Riding Hood :-)

  ReplyDelete
 4. Piękne zdjęcia! Sceneria, światło i stylizacja! Wszystko idealnie zestawione! Bardzo podoba mi się klimat zdjęć :)
  Pozdrawiam :)

  ReplyDelete